دست بندهایی متنوع و تزئینی

Home  >>  مد  >>  دست بندهایی متنوع و تزئینی

دست بندهایی متنوع و تزئینی

   مد   فوریه 15, 2017  No Comments

دستبند های مشخصات پزشکی که نیز امروزه استفاده می شود حاوی اطلاعات حیاتی مانند آلرژی های خاص می باشند که باعث می شوند مریض در هنگام تصادف یا بیهوشی برای فردی که می خواهد به او امداد برساند اطلاعات لازم را فراهم سازد.

671119382-samatak-com

البته مدل تزئینی این گونه دستبند ها که معمولاً از جنس نقره یا طلا می باشند بین دوستان به این طریق استفاده می شود که هر نفر اسم خود را در پلاکارد این دستبند حکاکی کرده سپس آن را به نفر دیگر هدیه می دهد تا به این وسیله دوستی خود را بیان نماید.معمولاً این طرح به صورت چند تایی استفاده می شوند. دستبند های النگویی حلقه های سفت و محکمی می باشند که از روی دست عبور کرده و به دور مچ دست می افتند. مردم این دستبند ها را با جنس های مختلف مانند طلا، نقره، مس، چوب، مهره ای و چرمی به صورت ست یا ترکیبی استفاده می نمایند. النگو ها هنوز هم نسبتاً محبوب می باشند زیرا هم متنوع بوده و قیمت مناسبی داشته و در تمام رده های سنی قابل استفاده می باشند.

دستبند های جذاب یا شانس

این طرح دستبند ها در ابتدا با یک زنجیز سایز مچ دست شروع شدند که می توانست از جنس نقره ، طلا یا استیل باشند. سپس صاحبان دستبند آویز های مهره یا تزئینات جذاب و زیبایی را که شاید معنای خاصی برای آن فرد داشته باشد (مانند قاب عکس بسیار کوچکی از فرزندان) از آن زنجیر آویزان می کنند که معمولاً باعث می شود دستبند منحصر به فرد هر شخص به وجود آید. اما از آن جایی که شاید نخواهید این آویز های دستبند را خودتان تهیه کنید بسیاری از جواهر فروشان یک دستبند کامل با مهره و تزئینات زیبا برای فروش عرضه می کنند که می توانند هر کدام از جنس های مختلفی مانند طلا، نقره، سنگ، مهره، چوب، پر، چرم و فلز ساخته شده باشند.

دستبند های طرح دستبند پلیس

این دستبند های عریض می توانند خیلی ساده یا نسبتاً تزئین شده ساخته شوند. برخلاف النگو، یک دستبند طرح پلیس یک قسمت باز دارد که می توانید از آن جا دست را عبور دهید اما هنگامی که در مچ جای گرفت کاملاً محکم در مچ خواهد ماند. این دستبند محبوب در طرح ها و مدل های  متنوعی تولید می شوند.

دستبند تنیس

یک دستبند تنیس یک بند مچی انعطاف پذیر است که با یک قفل بسته می شود و از یک ردیف الماس یا کریستال هایی در زنجیر طلای کار شده تمام عیار یا پلاتینی ساخته می شود.

دستبند مروارید

دستبند مروارید سالیان سال است که محبوبیت خود را میان مردم حفظ کرده. دستبند های مرواریدی یکی از دستبند هایی است که بسیاری از خانم ها آن را لازمه ی یک جعبه ی جواهرات می دانند زیرا هم به تنهایی هم با ترکیب بقیه دستبند ها می تواند استفاده شود. دستبند های مروارید آنتیک و وینتاژ بسیار مورد پسند کسانی که به دنبال طرح های قدیمی می گردند، بوده و خریدار زیادی دارند.

دستبند فیروزه

دستبند های فیروزه ای که از سنگ های فیروزه ساخته شده اند زمان بسیاری است که مورد علاقه ی مردم می باشند. یک دستبند فیروزه می تواند آبی یا سبز آبی یا فیروزه ی کدر باشد.

دستبند با سنگ های جواهر گران قیمت

یک دستبند جواهر نشان گران قیمت می تواند از یاقوت کبود، یاقوت، زمرد، الماس و دیگر سنگ های قیمتی، چه به صورت تک و چه ترکیبی ساخته شوند. این دستبند ها بسیار زیبا ولی معمولاً گران قیمت می باشند. کسانی که علاقه زیادی به این گونه جواهرات دارند ولی نمی توانند از پس خرید یک گردنبند گران قیمت بر بیایند خرید یک دستبند می تواند جایگزین بسیار خوبی باشد زیرا طبیعتاً هزینه ی کمتری را نسبت به یک گردنبند دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *