دانستنی ها

فواید سلامتی پوشیدن جواهرات نقره

از زمان آغاز تمدن مردم از نقره به دلیل نیروی خارق العاده اش استفاده می کردند. مردم دانا دعاهایشان را بر سنگ ها یا پلاک های نقره برای رساندن پیامی قوی به دیگر جهانیان حکاکی می کردند.

جواهرات نقره بسیار جذاب، بلکه بسیارسلامتی بخش هم هستند. آیا شما به اندازه کافی درباره اینکه بدن مان به چه اندازه به نقره نیاز دارد می دانید؟ نقره یک عنصر بسیار مهم برای متعادل کردن دیگر عناصر در بدن ماست. نقره رگ های خونی ما را مرتجع نگه می دارد. نقره برای بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست واقعا مهم است.


بسیار خوب است که جواهرات نقره را با لباس هایی که به رنگ پاییزی هستند پوشیده شوند. رنگ های زرد و بژ که نشانه نزدیک بودن فرارسیدن زمستان هستند،که همیشه بعد از آن بهار را به ارمغان می آورد. همچنین سعی کنید که گردنبند های نقره را با تی شرت مشکی یا هر تاپ تیره ای بپوشید.


از زمان آغاز تمدن مردم از نقره به دلیل نیروی خارق العاده اش استفاده می کردند. مردم دانا دعاهایشان را بر سنگ ها یا پلاک های نقره برای رساندن پیامی قوی به دیگر جهانیان حکاکی می کردند. آیا باور پذیر است که نقره جریان انرژی از خود بر انگیزد؟، بنابراین زمانی که جواهرات نقره روی بدن هستند – کمک می کنند که انرژی بیشتری انباشته شود. همچنین به نظر می رسد نقره به اجتناب از تمایل های کسالت آور کمک می کند و درنتیجه پوشیدن نقره ممکن است شما احساس تازگی و نیرومندی کنید. نقره به شما کمک می کند که افکار خود را متمرکز کنید.
همان طور که شما ممکن است قبلا خوانده باشید- نقره از طریق پوست جذب می شود و اثر تسکین درد دارد، به همین دلیل دستبندهای نقره خیلی محبوب هستند. این یک افسانه شهری نیست – دارای زمینه و مدارک پزشکی از کشور های شرقی است، جاییکه مردم چیزهای زیادی از گذشته می دانند. امروزه اطلاعات اگر ارزش تجاری بزرگی نداشته باشند کم کم ناپدید می شوند. اما کشور های شرقی حقایق تاریخی جامع را حفظ و حراست می کنند. بنابراین در صحبت کردن با خانمی از شرق – تاییدیه ای وجود داشت که جواهرات نقره تاثیر زیادی بر مردم مبتلا به آرتروز دارند. نقره (مخصوصا جواهرات مغناطیسی) به عنوان افزایش گردش خون و کاهش درد عضلات شناخته شده است. بسیاری از مردمی که از آرتروز رنج می برند خانه را بدون دستبند نقره ترک نخواهند کرد.
در کنار دستبند های نقره شما می توانید گردنبند نقره و گوشواره های نقره هم پیدا کنید. بسیاری ازآن ها به طرز شگفت آوری زیبا و ارزان هستند، زیرا نقره فلز گران قیمتی نیست. برخلاف ارزش دلاری آن – بسیار برای سلامتی مان ارزشمند است.
با پوشیدن جواهرات نقره ممکن است شما متوجه لکه های سبز رنگ بر روی پوستتان در محل تماس با نقره شوید. نترسید، اشکال ندارد، این در یک یا دو روز وقوع خواهد یافت- نقره تازه وارد بدنتان شده است. این اتفاق معمولا در روزهای گرم رخ می دهد. اگر می خواهید آن را برطرف کنید- داخل دستبند نقره لاک براق کننده ناخن بمالید، اما همان طور که ممکن است فهمیده باشید این کار از فواید سلامتی نقره هم جلوگیری می کند. هیچ ضرری برای این لکه ها شناخته نشده است. توصیه هایی وجود دارد که وقتی خواب هستید جواهرات نقره را بپوشید، که زمان استراحت و به تندرستی رسیدن بدنتان است، به این طریق شما می توانید اثرات آن را صبح بشویید.
جواهرات نقره، مانند فلزات شناخته شده دیگر در طول زمان کدر می شوند. برای پاک کردن جواهرات ساخته شده از نقره، فقط آن را در محلول کوچکی از لیمو یا آبلیمو با نمک آمیخته شده بگذارید، مانند یک تازه ساز خواهد درخشید. متناوبا شما می توانید آن را در جعبه جواهرات نقره نگه دارید. از مجاورت مداوم با هوا که باعث کدر شدن جواهرات نقره می شود جلوگیری کنید.
اگر شما هنوز قانع نشده اید که دستبندهای نقره یک راه حل بسیار خوب برای کمک به سلامتی تان است- خب- به نزدیک ترین داروخانه بروید و به خرید قرص ادامه دهید تا به رشد صنعت داروسازی و فروش بیشتر به شما کمک کنید.
با این همه- همیشه کارکرد ها مهم نیستد- گاهی اوقات ظاهر مهم است- جواهرات نقره با خلوص 925 به طرز شگفت آوری زیبا هستند. سعی کنید چند تا پیدا کنید و شما هم خیلی شگفت زده خواهید شد.

مطلب قبلی مطلب بعدی

شاید از مطالب زیر خوشتان بیاید

بدون نظر

درج یک نظر