قفسه ها بسیار ساده برای پر شدن فضای دکوراسیون

Home  >>  دکوراسیون  >>  قفسه ها بسیار ساده برای پر شدن فضای دکوراسیون

قفسه ها بسیار ساده برای پر شدن فضای دکوراسیون

   دکوراسیون   می 12, 2017  No Comments

دیوار های خالی و فضا های بلا استفاده در خونه، معمولا ذهنمون رو درگیر میکنه که با یک دیوار بزرگ خالی چیکار میشه کرد و یا از کنج های بلا استفاده خونه چه استفاده هایی میشه کرد. در این مطلب نمونه های بسیار کاربردی و زیبایی رو از قفسه های ساده دکوری قرار میدم که پاسخ خوبی برای موارد بالاست. با این قفسه های دکوری زیبا میشه دکور های خیلی زیبایی برای فضاهای خونه ایجاد کرد. اینطوری هم دیوار های خالی تزیین مناسبی پیدا میکنن و هم لوازم دکوری که احتمالا گوشه کنار خونه داریم و به چشم نمیان جای بهتری پیدا خواهند کرد.

 

کاربرد قفسه های دکوری

همونطور که مشاهده میکنید این قفسه ها بسیار ساده هستند و میتونید به سادگی و با چند تکه تخته و صد البته کمک جناب همسر اون ها رو در جاهای مناسبی روی دیوار خونه نصب کنید.

احتمالا خیلی از لوازم  در خرید دکوری  جای مناسبی نداره و دیده نمیشه. با کاربرد این قفسه های ساده میشه جای مناسبی رو برای لوازم دکوری زیباتون فراهم کنید.

یکی دیگه از کاربرد های این قفسه های زیبا میتونه جای عکس باشه. شاید شما هم علاقه داشته باشین عکس های زیبای خونوادگی و روز های خوب زندگیتون رو روی دیوار نصب کنید و هر روز با دیدنش نشاط پیدا کنید. این قفسه ها میتونه جایگاه مناسبی برای قاب های عکس باشه که دیوار هم بیش از حد میخ کوبی نشه.

قفسه دکوری به عنوان جای قاب عکس

از قفسه های دکوری میتونید در سرویس بهداشتی هم استفاده کنید و برای قرار دادن لوازم دکوری و حوله و … به کار بگیرید.

قفسه های دکوری برای سرویس بهداشتی

استفاده از کنج های خانه

کنج ها هم از جمله فضاهایی هستن که معمولا استفاده ای ازشون نمیشه. از قفسه های کنجی میتونید برای تزیین کنج ها و استفاده از فضای اون بهره بگیرید.

کاربرد قفسه های دکوری برای کنج ها

قفسه های دکوری با شکل های هندسی

این قفسه ها رو میتونید به شکل های هندسی سفارش بدید و یا خودتون تهیه کنید که بسیار هم شکیل و زیبا تر هستند و میتونن تنوع بسیار خوبی برای دکوراسیون منزلتون باشن.

قفسه دکوری با فرم هندسی

قفسه دکوری مثلثی زیبا

قفسه دکوری شش ضلعی

قفسه دکوری شش ضلعی

قفسه های دکوری مثلثی

قفسه های دکوری مثلثی

قفسه های دکوری مربعی

قفسه های دکوری مربعی

از گل های کاموایی که قبلا آموزش دادیم هم میتونید برای تزیین در این قفسه ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *