قفل های هوشمند

Home  >>  فناوری اطلاعات  >>  قفل های هوشمند

قفل های هوشمند

   فناوری اطلاعات   دسامبر 31, 2016  No Comments

این مدل قفل هوشمند قابلیت شناسایی 80 رمز و 80 اثرانگشت را دارد (در صورت نیاز تعداد رمز و اثر انگشت در این قفل هوشمند قابلیت افزایش را دارد).

این قفل هوشمند دارای دو نوع کلید مکانیکی می باشد، یک عدد کلید مکانیکی کارگر و دو عدد کلید اصلی قفل ضد سرقت می باشد.

1-7

اگر به کلید کارگر نیازی نداشتید با اولین باری که با کلید های اصلی درب را باز کنید کلید کارگر در کول از کار افتاده و دیگر کاربردی ندارد.

کلیدهای قفل های هوشمند در حالت روزمره کاربردی ندارند و فقط در زمان های اضطراری مانند فراموش کردن رمز با کارت به کار شما می آیند، بخاطر همین شما باید کلیدهای قفل های هوشمند را در مکانی دیگر از نصب قفل نگهداری کنید تا در صورت لزوم به آنها دسترسی داشته باشید.

قابلیت اضافه کردن ریموت کنترل به قفل:

این قفل هوشمند قابلیت اضافه کردن ریموت کنترل را دارد ریموت کنترل میتواند به عنوان مجوز برای وارد شدن افراد از طریق منشی مستقر در خارج از اتاق یا فرد داخل اتاق باشد.

– دارای سه نقطه اتکا در مغزی قفل:

بدونه شک مهمترین قسمت در هر نـوع قفلی چه قفـل های هوشمند و چه قفل های معمولی مغزی یا همان توپی قفل می باشد. بر خـلاف قفـل های هوشمند دیگر این دستگاه دارای یک مغزی استاندارد با سه نقطه اتکا در مغزی قفل می باشد که باعث افزایش امنیت و مستحکم شدن این قفل هوشمند می شود.

مغزی این قفل قابـلیت متصل شدن به درب هـای مـولتی(درب های ضد سرقتی که مغزی آن از چند جهت مختلف قفل می شوند) را دارد که با اتصال آن به قفل هوشمند تمامی قفل ها با هم باز و بسته می شوند.

– قابلیت شناسایی افراد به قفل به سه روش مدیر، عضو و مهمان:

در اکثر قفل های هوشمند موجود در بازار هر شخصی میتواند به راحتی رمز دستگاه را با زدن یک دکمه تغییر دهد که باعث کاهش امنیت این مدل قفلهای هوشمند میشود.

در این قفل بین 1 تا 10 نفر را میتوان به عنوان کاربر مدیر به قفل شناسایی کرد: مدیر نه تنها قادر به باز کردن درب میباشد بلکه میتواند اطلاعات داخلی داده های قفل را مدیریت کند و هر شخص دیگری که بخواهد رمز یا اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کند فقط با اجازه مدیر این کار امکان پذیر است. پس بهتر است که مالک خانه صاحب امتیاز این شناسه باشد.

.بین 1 تا 30 نفر را میتوانید به عنوان کاربر معمولی یا همان عضو به قفل شناسایی کنید: این کاربران فقط قادر به باز کردن قفل می باشند و تغییر داده های قفل برای این دسته از کاربران مخفی میباشد.

بین 1 تا 40 نفر را میتوانید به عنوان کاربر مهمان به قفل شناسایی کنید: این کاربران قادر به باز نمودن قفل با محدودیت دسترسی(مثلا در یک بازه زمانی و یا ساعتی خاص) که به وسیله مدیر تعیین مشود می توانند به قفل دسترسی داشته باشند.

– قابلیت ثبت ورود افراد:

این قفل الکترونیکی هومند قابلیت ثبت 6000 ورود افراد و گزارش ورودهمراه با جزئیات ساعت و تاریخ ورود را دارد . عملکردهای (وارد کردن،حذف کردن،بازبینی) از طریق پنل led قابل انجام است.

– قابلیت محدودیت دسترسی به قفل:

در این مدل قفل دیجیتال شما قادر خواهید بود که برای افراد خاصی محدودیت دسترسی به قفل را قرارا دهید

مثلا اثر انگشت و رمز یک user را به قفل دیجیتال شناسایی کرده اید و می خواهید ان شخص فقط در ساعت یا روز خاصی به قفل دیجیتالی دسترسی داشته باشد شما می توانید به راحتی برای یک یا چندین user مشخص کنید که در چه ساعتی و یا روزی فقط بتوانند اثر انگشت خود را به دستگاه شناسایی کنند و قفل را باز کنند.

مجهز به سیستم ضد شوک:

در صورت وارد کردن برق غیر مجاز به قفل هوشمند آسیبی به دستگاه نمی رسد.

– مجهز به سیستم تابع خیالی:

این سیستم برای این می باشد که کسی نتواند رمز عبوری شما را تشخیص دهد. به این صورت که در هنکام وارد کردن رمز خود اگر شخصی در کنار شما قرار دارد و میتواند رمز شما را تشخیص دهد شما میتوانید قبل یا بعد از رمز اصلی خود تعدادی عدد را به صورت دلخواه وارد کرده و بعد کلید# را فشار دهید.

– مجهز به سیستم حریم خصوصی:

با فعال کردن سیستم حریم خصوصی یا قفل شب بند دیگر کسی از بیرون به غیر از admin اجازه ورود نخواهد داشت.

– مجهز به سیستم ضد سرقت:

در صورت ضربه زدن به قفل دیجیتال یا وارد کردن مکرر رمز اشتباه آلارم قفل به صدا در می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *