نحوه انتخای دکمه سردست با نوع پیراهن

Home  >>  مد  >>  نحوه انتخای دکمه سردست با نوع پیراهن

نحوه انتخای دکمه سردست با نوع پیراهن

   مد   ژوئن 7, 2017  No Comments

یک اکسسوری یا وسیله جانبی خیلی کوچک است که بیشتر در مواقع رسمی استفاده می‌شود. و تاثیر زیادی در ظاهر کت یا پیراهن مردانه دارد.دکمه سرآستین از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود مانند فلز، چوب، سنگ و یا ترکیبی از فلز و سنگ.

images (2)

پیراهن هایی که با آن دکمه سردست استفاده می شود را پیراهن فرانسوی می نامند. آستین های خاص داشته و به جای دکمه دو جفت جای دکمه دارند.

در مهمانی هایی که از درجه رسمی برخوردارند و در آنها از کت و شلوار استفاده مانند میهمانی های رسمی لوکس، قرار ملاقات کاری جهت عقد قرار داد یا استخدام، وقت دیدار از مقامات عالی، رویدادهای شام یا ناهار، مجالس عروسی و غیره.پوشیدن یک دکمه سر آستین شما را از بقیه یک سر و گردن بالاتر نشان خواهد داد.بهتر است اگر مهمانی، قرار یا رویدادی (event) که برای آن حاضر میشوید زیاد رسمی نیست و جنبه دوستانه دارد (نیمه رسمی) از دکمه سر آستین های اسپرت و شیک که دارای برق و تزئینات بیشتری نیز هست استفاده نمایید. دکمه سر آستین های فولاد (استیل) ضد زنگ با برندهای معروف و معتبر پیشنهاد می گردد

product_87

امروز اینجا به شما عرض میکنیم که این خیال که دکمه های سردست  اکسسوری مردانه است را از ذهنتان دور نمایید زیرا مدلهایی از دکمه سرآستین هستند که اسپرت بوده و قابل استفاده توسط زنان و مردان میباشند و نیز برخی از دکمه سر دست ها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که فقط قابل استفاده توسط بانوان می باشند.

یادتان نداره وقتی دکمه های زیبای سردست را بستید دیگر از دکمه های پلاستیکی پیراهنتان استفاده نفرمایید تا زیبایی دکمه های سرآستین کاسته نشود.نکته بعدی که شاید برای برخی دوستان مشکل ایجاد کند.این استفاده پیش از پوشیدن پیراهن دکمه سرآستین را بسته باشند اینکار کمی برای بر تن نمودن لباس ایجاد دشواری و مشکل می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *