گسترش بازاریابی شبکه های اجتماعی

Home  >>  بازاریابی  >>  گسترش بازاریابی شبکه های اجتماعی

گسترش بازاریابی شبکه های اجتماعی

   بازاریابی   اکتبر 8, 2017  No Comments

چگونه با استفاده از لینکدین بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را گسترش دهید؟

ارتباطات، لینک های شبکه شما هستند و می توانند چگونگی نزدیک شدن به شخصی را به شما نشان دهند. آنها برای جستجوی مشتریان بالقوه و افراد هم صنف شما بسیار مفید هستند. ارتباطات به شما نشان می دهند چگونه با اعضای دیگر ارتباط برقرار کنید و بازاریابی شبکه های اجتماعی خود، از جمله لینکدین را رشد دهید. برای این کار مواردی وجود دارد که به توضیح مختصر آنها میپردازیم:

  • دانستن جستجوی مورد نیاز:

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام جستجو در لینکدین انجام می دهند این است که یک جستجوی معمولی انجام می دهند در حالی که هزاران نتیجه برای این جستجوی معمولی پیش رویشان قرار میگیرد. یک سری از نمادها وجود دارند که می توانید برای جستجوی هوشمند از آنها استفاده کنید.

   1 . علامت + و AND :

این دو علامت باعث هوشمند تر شدن جستجوی شما می شوند و باعث میشوند به چیزی که مد نظر دارید نزدیک تر شوید. برای نمونه اگر به دنبال یک طراح سایت هستید از دو عبارت Web Designer + Content Writer استفاده کنید. زمانی که به این روش جستجو می کنید، لینکدین نیز تمام گروه ها، شرکت ها و افرادی را نشان می دهد که هر دو کار طراحی سایت و نویسندگی محتوا را انجام می دهند.

    2 . علامت OR  :

زمانی که شما در مورد موضوع مورد نظر تردید دارید و نمی دانید در کدام مورد باید اقدام کنید از این علامت استفاده کنید. استفاده از OR باعث می شود جستجوی شما بین دو گزینه مختلف انجام شود.

شما باید حداکثر ارتباط را در لینکدین ایجاد کنید. جستجوی گروه ها منبع خوبی برای شما هستند که می توانید از بخش جستجوی پیشرفته برای گروه ها و مذاکرات از آنها استفاده کنید. زمانی که با گروه ها ارتباط برقرار می کنید می توانید در تمام موارد مانند تجربه، مقالات خوب و … ازآنها استفاده کنید.

  • پیشنهاد هایتان را ایجاد و مطرح نمایید:

پیشنهادی عالی برای هر کس در شبکه خودتان بنویسید. این ممکن است موجب شود تا توجهشان به برخی نقاط و شما بازگردد. چنانچه این کار را به طور مرتب انجام دهید به مجموعه گسترده ای از پیشنهادها از افراد گوناگون در شبکه تان دست خواهید یافت. این تبادل ایده باعث می شود هم ایده بگیرید و هم ایده بدهید. مطمئن باشید که این کار باعث پیشرفت به مرور در کارتان میشود.

  • فعالیت بیشتر در گروه ها:

گروه هایی که در لینکدین تعبیه شده اند برای به اشتراک گذاشتن و شرکت در یک محیط حرفه ای در یک صنعت خاص و یا منطقه مورد علاقه کاربران است. در این محیط بسیاری از گروه ها وجود دارد که از شاخص های آن می شود اشاره داشت به گروه هایی که برای جویندگان کار و حرفه هایی برای افراد فارغ التحصیل شده از دانشگاه ها و رشته هایی خاص برای افراد حرفه ای نام برد که مختص به یک جغرافیای خاص نیست بلکه مربوط به سرتاسر جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *