در مورد انطباق این استراتژی ها برای دانشجویان ESL چطور؟

نویسنده :پی وی
تاریخ:دوشنبه 21 مهر 1399-06:38 ق.ظ

در مورد انطباق این استراتژی ها برای دانشجویان ESL چطور؟

چگونه می توانید به دانش آموزان با سن دبیرستان کمک کنید تا آموزش آوایی مورد نیاز خود را بدست آورند و به آنها کمک کنید تا این مهارت ها را انتقال دهند در حالی که دیگر وقت ندارید؟

شانتل: دو راه وجود دارد که می توانید دانش آموزان مسن را در انتقال و حفظ مهارت رمزگشایی با وجود زمان محدود کلاس برای حل این مسائل ، کمک کنید.

از آنجا که به شما زمان آموزش واژگان داده می شود ، هنگام تدریس واژگان از روشهای بحث شده در این ارائه استفاده کنید. در ابتدای سال تحصیلی مروری سریع بر روی استراتژی های آوایی و رمزگشایی داشته باشید و سپس از دانش آموزان بخواهید در کل سال تحصیلی آنها را در اصطلاحات واژگان خود بیان کنند. اولین قدم هنگامی که هر کلمه واژگان جدیدی را به کلاس خود معرفی می کنید ، باید از دانش آموزان خود بخواهید که ساختار واج شناسی و اصطلاحات آن کلمه را بررسی کنند.
از ابتدای سال (حتی قبل از اینکه دانش آموزان در مورد دانش آوایی و رمزگشایی مروری داشته باشید) ، می توانید از فرآیند دیکته خواندن Horizons برای معرفی هر اصطلاح واژگان جدید استفاده کنید. از آنجا که این جنبه چند حسی به دستورالعمل شما اضافه می کند ، این فرایند به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت رمزگشایی را منتقل و حفظ کنند.
جی: اگر این کار را انجام دهید ، به سختی زمان بیشتری لازم نیست - و - دانش آموزان شما این کلمات جدید را سریعتر و بهتر یاد می گیرند.

 

شانتل: مدیر برنامه درسی و متخصص ESL ما ، هایدی هایت ، وقتی از او درمورد تطبیق آموزش

http://coooocauia.ir/lifestyle-story/story.html

http://majgoaltoday.ir/mylife-so-good/post_1.html

http://ovewrcahan.ir/cat1/readmore.html

http://canorcantsee.ir/More/index.html

http://lastfine.ir/Telephone/index.html

http://imaviaforth.ir/Best-Practice/Post-32.html

http://translafurr.ir/translate/cute-anmimal.html

http://zaaakrg.ir/wrapper/index.html

http://prosentiational.ir/history/index.html

http://joshjjjjbz.ir/

http://comeandgoforlive.ir/blue/password/

http://showmewhatyoucando.ir/english/word/suite-top-fans/

http://illgiveitupforit.ir/2019/02/06/%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF/

http://giveitfortimeforlast.ir/systems/john-th/wish/

http://hereyouarekid2022.ir/think.php

http://wrong-is-bad-bad-is-good.ir/arian.html

http://search-top-the-record.ir/2020/10/08/EU/set-permission-755-reset-/

http://twioooo2.ir/videos/p/2020/10/07/kamala-harris-mike-pence/

http://hellalotofgoodness.ir/george-sw/

دانشجویان ESL س askالی می پرسم ، همین موضوع را به من می گوید: "آنها به همان نوع آموزشی که دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری نیاز دارند - از آنجا که - آنها نیاز دارند. چارچوب زبان را دقیقاً به همان شیوه اداره کنید. " هر دانشجو فارغ از LD یا دانشجوی ESL ، یا مشکلی در زبان ندارند - وقتی مراحل ساده و واضح و یک مرحله ای باشد ، همه بهتر عمل می کنند

 

 

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.نوع مطلب : رپورتاژها 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بلیط لحظه آخری هواپیما

نویسنده :پی وی
تاریخ:یکشنبه 13 مهر 1399-04:18 ق.ظنوع مطلب : رپورتاژها 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کاهش رتبه الکسا سایت با "فالکسا" FALEXA.IR

نویسنده :پی وی
تاریخ:جمعه 4 مهر 1399-05:05 ق.ظ

یکی از معیارهایی که خیلی از شرکت ها و افراد محبوبیت سایت شما را تخمین میزنند رتبه سایت الکسا هست که هر چه این رتبه به سمت عدد ۱ نزدیک باشد سایت شما محبوبیت بیشتری خواهد اشت ، تو این مطلب میخوام به نکاتی اشاره کنم که رعایت آنها باعث کاهش رتبه الکسا سایت شما میشه.

کاهش و افزایش رتبه الکسا

الکسا کمپانی زیر مجموعه آمازون است که اطلاعات مربوط به ترافیک داده وبسایت ها را نگهداری می کند و بیشتر به دلیل وبسایت رتبه دهی خود که Alexa Rank نامیده می شود شناخته می شود.

کاهش رتبه الکسا

مدیران وب سایت falexa.ir می گویند، اطلاعات الکسا براساس داده های ترافیکی جمع آوری شده هر سایت در یک دوره زمانی 3 ماهه است. این رتبه بندی باتوجه به میزان بازدیدهایی که از یک سایت می شود تعیین می گردد. تفاوتی ندارد که بازدید از موتورهای جستجو باشد ، یا از شبکه های اجتماعی یا از طریق لینکهای تبلیغاتی در سایر سایتها و یا بصورت مستقیم و با وارد کردن آدرس سایت در مرورگر توسط کاربر.

تعاریف الکسا چیست ؟

کاهش رتبه الکسا - Decreased rank. الکسا محصولی از آمازون است که رنکینگ وب‌سایت‌ها را مطابق با عملکردشان حفظ می‌کند. میزان بازدید روزانه وب‌سایت و ترافیک.

 

کاهش رتبه الکسا یکی از معیار های مهم برای افزایش بازدید سایت است در این مقاله شما را با 7 روش کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه الکسا آشنا کردیم.
کاهش سریع رتبه الکسا|ترفند کاهش رتبه الکسا|کاهش تضمینی رتبه الکسا|راه های کاهش رتبه الکسا | رتبه الکسا چیست|رتبه الکسا ایران|رتبه الکسای سایت
منبع :
https://behinwebdesign.com/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-4-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87/
http://falexa.ir/post/decrease-alexa-rank

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.نوع مطلب : رپورتاژها 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic